Kuus põhjust miks kammida oma juukseid naturaalharjastest harjaga!

Auväärselt vana naturaalharjastest harja kasulikud omadused

Juba 1800-ndal aastal kasutati naturaalharjastest harju, et juuksed oleksid läikivad ja terved ilma stiliseerimisvahenditeta. Naturaalharjad olid levinud ka juuksurite laudadel 20-nda sajandi esimesel poolel. Tänu naturaalharjadele olid paljud Hollywoodi kuulsused nagu Lauren Bacall, Rita Hayworth, Katherine Hepburn  ja teised võimelised säilitama oma glamuurseid lainelisi soenguid.

4039_5

1. Niisutab meie juukseid

Naturaalharjaga harjamine on eelkõige niisutav hooldus. Naturaalhari oli tegelikult disainitud parandamaks meie juuste tekstuuri ja läiget, enne palsamite ja juukseseerumite leiutamist. Naturaalharja unikaalne ehitus aitab kanda meie peanaha loomulikku rasu juuksejuurtest otsteni. Kattes iga juuksekarva väga väikese koguse rasuga parandab see kuiva juust ja lisab läiget.

 

2. Parandab juuste struktuuri

Kõige suurem muutus regulaarse naturaalharjaga harjamisel on juukse struktuuri paranemine. Lokkis juuksed on rohkem lainelised. See ei muuda küll juuksetüüpi, kuid toob välja parima. Kui sul on sirged juuksed lisab regulaarne harjamine kohevust ja läiget. Kui sul on lokkis juuksed, siis regulaarsel harjamisel on need rohkem niisutatud ning lokid on pehmemad.

 

3. Vähendab juuste kahusust

Meie peanaha normaalne rasu on kõige efektiivsem kahususe vastane seerum. Kasutades naturaalharjastest harja, õlitad sa iga juuksekarva ja kahusus väheneb.

 

4. Stimuleerib peanahka

Harjamine on nagu igapäevane meditatsioon, mis lõõgastab ja rahustab. Harjamisel tunned, kuidas peanahk hakkab elama, paraneb karvanääpsude verevarustus, mis omakorda parandab juuste kasvu.

 

5. Vähendab stiliseerimisvahendite kasutamisvajadust

Juuksed muutuvad tänu regulaarsele harjamisele tervemaks, pehmemaks ja on niisutatud. Ei pea niipalju kasutama pähejäetavaid palsameid ja seerumeid.

 

6. Vähendab juuste pesemise sagedust

Naturaalharjastega hari takistab õli kogunemist peanahale. Juuste pesemisvajadus võib väheneda kahe, kolme, nelja või isegi viie päevani.

 

Kuidas õigesti kasutada naturaalharja?

Harja alati kuivi juukseid– väldi märgade juuste harjamist, kuna see põhjustab juuste murdumist ja normaalne peanaha rasu ei jõua juurtest juusteotsteni.

Kammi pusad ennem välja– naturaalhari ei harja välja pusasid ja võib neid isegi rohkem põhjustada. Seega harja pusad välja esmalt laia piidega kammiga.

Alati harja juurtest otsteni– iga tõmbega alusta juurtest ja liigu otsteni, see tagab normaalse peanaha rasu jaotumise ning juuksed on läikivamad ja kohevamad.

Jaota juuksed osadeks– kõigepealt alusta juuste kammimist kuklast, kallutades pead alla, siis seisa püsti ja alusta kammimist juustepiirilt taha.

Puhasta oma harja regulaarselt- kasuta kogunenud juuste  ja mustuse eemaldamise jaoks kammi. Sa võid märgata ka valget pulbri taolist ollust, mis katab harjaseid, see tekib peanaha kergest koorimisest, samuti võib tegu olla kõõma või toodete jääkide eemaldumisega. Harja puhastamiseks loputa oma kammi leige vee all, võid kasutada ka šampooni ning lase kuivada harjased allpool, pärast kuivamist võid veel harjased kammiga läbi harjata.

Harja regulaarselt parimate tulemuste saavutamiseks- naudi naturaalharjaga harjamist iga hommik ja õhtu.  Kui võtad selle endale harjumuseks saad õrna peamassaaži ja terved juuksed ilusa läikega:)

Naturaalharjastest harju saad endale soetada meie ökosalongist või tulla kohale ja enda peal läbi proovida koos kerge peapesu ja soenguga!

 

Mõnusaid elamusi soovides,

Sinu Ökosalong Vikerkaar

Comments are closed.

Post Navigation